Tartu laagri kokkuvõte

7-11.08 toimus Tartus Poksiliidu poolt korraldatud  rahvusvaheline treeninglaager, millest võtsid osa ka Soome noorte poksikoondis 8 poksijaga ning Soome koondise peatreeneri Ervin Kade ja abitreeneri Lasse Seppälaga.

Kokku osales laagris 48 poksijat erinevatest vanusegruppidest. Eesti Poksiliidu  liikmesklubidest olid esindatud järgmised klubid: Sofron, Olümp Maardu Kalev, Jõhvi Loit, Boxing-Energia, Narva PSK, Nahkkinnas, Tartu Sirge, Tartu Spordiselts Kalev, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (TÜASK) ja Kiviõli Poksiklubi.

Lisaks laagrile korraldas Poksiliit ka treenerite erialase koolituse, mille viis läbi treenerite koolitaja Ervin Kade. Kokku osales koolitusel 24 treenerit, kes koolituse raames osalesid ka treeningute vaatlusel.

“Ühel treeningul koos poksijate ja treeneritega osales 72 inimest, mis on kindlasti läbi aegade suurima inimeste arvuga treeningtund!”,- rõhutas laagri korraldaja, alaliidu peatreener Artur Sinilill.

Laagris said poksijad ennast proovile panna nii üldfüüsilise, kui ka spetsiaal-füüsilise ettevalmistuse osas ja lõpetuseks said võistluspraktikat läbi sparringute erinevate vastastega. Treeningute eest vastutas Artur Sinilill, kes taaskord võttis ka laagri korralduse täielikult enda peale.

Laagri ajal toimus ka esmakordselt treenerite ümarlaud, millest võttis osa 14 treenerit  ja kus arutati poksi tehnika ja taktika õpetamismeetodeid erinevate treenerite kogemuste põhjal. “Treenerite seisukoht oli, et selliseid arutelusid võiks korraldada ka edaspidi,”- märkis laagri peakorraldaja.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.