Peatreeneri Artur Sinilille kokkuvõte 16.09 sparringutest

Kokku osales 24 paari poksijaid. Osa võtsid ka Soome ja Läti koondislased, kes pakkusid meie poksijatele head konkurentsi. See oli hea ettevalmistuse osa poksijatele, kes võtavad osa Tallinna OPEN poksiturniirist, mis toimub 29.09-1.10. Suured tänud selle eest Soome koondise peatreenerile Ervin Kadele ja Läti koondise peatreenerile Ilja Zelinskile. Loodame ka edaspidi sellisele heale koostööle teiste riikide poksijatega.

Täiskasvanute koondislastest võtsid osa Allan Morozov ja Pavel Kamanin. Noorte koondislastest Joosep Palm. Kahjuks ei saanud osaleda teised koondislased Semjon Kamanin ja Stiven Aas, kuigi olid ka neile head sparringupartnerid olemas nii Lätist kui ka Soomest.

Allan Morozov poksis tugeva Läti poksijaga Matveijs Purkundisega, kes valmistub samuti, nagu Allan, OM kvalifikatsiooniks. Sparring oli väga võitluslik ja Allan näitas tugevat tahet võidelda endast raskema ja rohkem kogenenuma poksija vastu. Siit saavad nii Allan kui ka tema treener teha järeldusi mille kallal tööd teha ja sooritust paremaks muuta.

Pavel Kamanin poksis samuti Läti poksija Martinas Blumentase vastu. Pavel näitas head taset ja vormisolekut algavaks hooajaks, mis lõppeb OM kvalifikatsiooniturniiridega. Joosep Palmil poksis Soome koondislasega Unto Jannsoniga. Sparring oli võrdväärne, aga arvestades, et Joosep läheb järgmine aasta täiskasvanute klassi, siis peaks Joosep lisama aktiivsust ja jõulisust, et läbi lüüa täiskasvanute meeste klassis.

Loodame, et teised poksijad said ka hea kogemuse sparringutest.

Suured tänud ka kohtunike kolleegiumi esimehele Aleksander Pahmurkole ja arstile Vladimir Matvejevile sparringu läbiviimise eest.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.