Võimsad poksilahingud Maardus

Nädalavahetusel leidis Maardus aset A.Baranovi memoriaalturniir Maardu Cup, kus lisaks eestlastele astusid poksiringi Rootsi, Soome, Venemaa, Ukraina, Läti, Leedu ja Bulgaaria poksijad.

Võistluste suurima tähelepanuga oli kindlasti kergekeskkaalu (kuni 69kg) matš tõusva tähe Andrei Hartšenko ning kogenud Maksim Vilde (Kreeholm) vahel. Mehed kohtusid Eesti meistrivõistluste finaalis ning napi 2:1 võidu võttis seal Hartšenko, kes Vilde troonilt tõukas.

Maardus tõestas Hartšenko (Dünamo), et võit polnud juhus ning alistas kunagise juunioride Euroopa meistrivõistluste pronksmedalisti taas!

Nende järel võttis kolmanda koha Eesti meistrivõistlustel samuti kolmandaks jäänud Nikita Molodkin (avangard).

Kergekeskkaalu teises ehk nõrgemas grupis tuli esimeseks rootslane Adam Sartoy Eesti poksija Ilja Sumkini (OMK) ja ukrainlase Dmitri Kasaumovi ees.

Samas kaalus pidasid sõpruskohtumise soomlane Stephen Wani ning Eesti poksija Stansilav Gavrilov (OMK). Kuigi soomlane väga üritas, ei olnud võitjas kahtlust ning Gavrilov alistas vastase teistkordselt.

Üliraskekaalus sai esikoha Eesti meistrivõistlustel pronksiga leppima pidanud Mait Metsis (Sofron), olles üle Ernesto Samariost.

Kuni 60-kilogrammiste meeste võitis esikoha bulgaarlane Vitali Fjodorov soomlaste Tomi Pitkäneni ja Niazz Ahmadi ees. Pronksiga pidi leppima ka Gennadi Istomin Evail-Athleticust.

Kuni 64-kilogrammiste seas tuli esikohale Kreenholmi poksiklubist Erik Manjahhin Kaliningradi poksija Sergei Opryshko ning OMK mehe Anuar Saeedi ees.

Rubriigid: Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.