Soome TUL turniiri parimaks poksijaks valiti Semjon Kamanin

Soome traditsioonilisel TUL turniiril Tamperes esindasid Eestit Allan Morozov, Henry-Kermo Tõnov, Semjon Kamanin ja Anton Vinogradov. Ida-Virumaa tuntuimast poksiperest pärit Semjon Kamanin valiti ka turniiri parimaks poksijaks. See aasta on Kamaninite perele olnud juba äärmiselt edukas – vennad Pavel, Semjon ja Fjodor Kamanin võitsid veebruaris toimunud Eesti meistrivõistlustel kolm kuldmedalit.

Soome Rahvusvahelisel poksiturniiril osalesid sellel aastal võistlejad Eestist, Lätist, Rootsist, Norrast ja Soomest. Kahjuks ei leidunud paarikümne vastase seast Allan Morozovile enda kaalukategooriast sobivat vastast, kuid selle eest sai mees kaks päeva korralike sparringuid kohalike poksijatega, kes ei osalenud turniiril.

Eestlaste seast tõid võidu koju Semjon Kamanin, kes alistas 63,5 kg kaalukategooria matšil soomlase Santeri Kemppainen, Pavel Kamanin, kes saavutas võidu 71kg kategoorias soomlase Nima Mousapour üle ja liikus edasi finaali, kus kohtus soomlase Jesse Pihkolaga. Võitjaks tuli ka  Anton Vinogradov, kes näitas paremust 86 kg matšis rootslase Max Englundi ees, teisel päeval Abdullah Mohammadi ja finaalis Toni Tissari ees. Kolmanda koha tõi Eestile 63 kg kohtumisel Kermo Tõnov, kes läks vastamisi soomlase Jesse Pihkolaga.

Matšid toimusid kokku kolmel päeval 3.-5. märtsini.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.