Poksiliit kutsus lähinaabrid külla ning saatis poksijad Venemaale

Eesti Poksiliidu initsiatiivil toimusid 28. ja 29.augustil Tallinnas Eesti, Läti, Leedu ja Soome poksiliitude presidentide ja peasekretäride kohtumised, kus arutati liitudevahelist koostööd poksi edendamise eesmargil.

„Panime alguse meie alaliitude paremale koostööle,“ võttis kohtumise lühidalt kokku Eesti Poksiliidu president Kalle Klandorf.

„Meeldivalt üllatas kõigi kutsutud spordialaliitude valmisolek koostööks. Meie kutse peale reageeriti kiiresti ning kohtumistest võtsid osa kõigi poksiliitude presidendid ja peasekretärid isiklikult. Vestlustes oli väljendatud koostöövalmidus ja tahe,“ rõõmustas Eesti Poksiliidu peasekretär Jelena Kalbina.

„Arutelude käigus püstitasime rida olulisi eesmärke. Üks ülesannetest on ühise turniiri korraldamine ja läbiviimine. Soovime pakkuda meie sportlastele kogemust ning pealtvaatajatele vaatamisnaudingut, propageerides poksi kui kultuuri, tõstes spordiala nö. keldrikontseptsioonist välja,“ lisas Kalbina.

Koosviibimisel osalesid poksiliidu nõukogu liikmed Alar Nääme, Valdo Kulla, Vadim Nikiforov, Valeri Konovalov, poksiliidu peatreener Ervin Kade ning Olümpiakomitee spordidirektor Martti Raju.

„Koostööd näeme ka ühiste treeninglaagrite läbiviimisel, AIBA koolituste korraldamisel, kohtunike vahetamisel, teadmiste-oskuste jagamisel ning informatsiooni vahetamisel,“ lausus Kalbina.

Eesti poksijad Maksim Vilde (kuni 64kg) ning ArturZarva (kuni 75kg) alustavad täna, 6. septembril Mahhatškalas 13. septembrini peetavat rahvusvahelist turniiri.

11925665_957727100936793_2056286516_n

Rubriigid: Teated. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.