Poksi tulevikulootused Kamaninid naasid Venemaalt kuldmedalitega!

Narva poksivennad Pavel, Semjon ja Feodor Kamanin naasid Pihkvas toimunud rahvusvaheliselt poksiturniirilt kuldmedalitega.

Kamaninid, kes on näidanud, et suudavad vastu hakata mitte vaid Eesti, vaid ka tugevatele Ida-Euroopa poksijatele, tõestasid enda headust taaskord Pihkvas.

Peipsi järve vastaskaldale väga lähedal asuvas Venemaa linnas oli võistlustules 147 poksijat 22 klubist. Lisaks Venemaale ja Eestile olid esindatud Valgevene kindamehed.

Vendadest noorim, Feodor (sünniaasta 2006) alistas kuni 30-kilogrammiste finaalis Peterburi poksija. Eesti üheks suurimaks tulevikulootuseks peetav Semjon Kamanin (sünniaasta 2001) oli kuni 63-kilogrammiste finaalis üle Valgevene poksijast ning vanim vend Pavel (sünniaasta 1999) alistas kullamatšis kohaliku esindaja.

Vassili Panovi juhendatavad Kamaninid on oma kaalukategooriate suuremad favoriidid ka sel nädalavahetusel toimuvatel Eesti meistrivõistlustel, mis leiavad aset 3., 4. (poolfinaalid) ja 5. märtsil (finaalid) Tartus A. le Coqi spordihoones.

LOE EMV-te kohta rohkem allpool.

Rubriigid: Teated, Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.