Poksi meistrivõistlused lähenevad: Perfilov ja Hartšenko täiendasid võiduga vormi

Möödunud nädalavahetusel leidsid Narvas poksiklubis PSK aset kohalikud karikavõistlused, kus täiskasvanute seas astusid ringi oma kaalu suurfavoriidid Stanislav Perfilov ning Andrei Hartšenko.

Eesti varasem meister Hartšenko (Dünamo) alistas kergekeskkaalus tugeva Semjon Karhanini (Järve Boxing) ning näitas, et on enne märtsi alguses Tartus toimuvaid Eesti meistrivõistlusi heas vormis.

Kuni 64-kilogrammiste seas võttis väärt võidu Perfilov (Järve Boxing), olles üle Aleksei Sadajevist.

 

Täiskasvanute seas oli keskkaalus veel võidukas üks medalipretendent Stiven Aas (Stiven Aas) ning poolraskekaalus Stanislav Sergejev (Järve Boxing).

Kuni 19-aastaste vanuseklassi tähed, Semjon (kuni 64kg) ja Pavel Kamanin (kuni 69kg) ei andnud samuti vastastele võimalusi ning näitasid, et lähevad Tartusse kuldmedalite järele. Erilise avalduse selleks tegi just Pavel Kamanin, võttes võidu teise suurfavoriidi Denis Osipovi (Loit) üle.

Eesti meistrivõistlused leiavad sel aastal aset 3., 4. ja 5. märtsil Tartus A. le Coqi spordihoones ning esimest korda ajaloos võivad muutuste tõttu AIBA reeglistikus võistlustel osaleda ka profipoksijad ning teiste võitlusspordialade esindajad, mis tähendab, et mitte midagi pole võimalik ennustada ning võitlused tulevad ettearvamatud kui kunagi varem.

Rubriigid: Teated. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.