Poksi Eesti meistrivõistlused tõotavad tulla viimaste aastate pingelisemad

Eriti põnevaks võib kujuneda kergekeskkaal, kus loodetakse näha suurduelli Pavel Kamanini ning Semjon Karhanini vahel.

Viimane on püsinud kaal madalamas klassis võitmatuna juba aastaid. Kas mees suudab teha suurüllatuse ning lükata troonilt kaks aastat kergekeskkaalus kuldmedaleid noppinud Pavel Kamanini, näitab eelolev nädavahetus. Põnevust lisavad kaalukategooriale ka Ailando Bresovski ning Maksim Ljubimov.

Kergekaalus asub oma esimest täiskasvanute kuldmedalit jahtima Pavel Kamanini noorem vend Semjon. Noorteklassides pea kõigi vastu ilmset ülekaalu näidanud vendade Kamaninite keskmine esindaja võitleb meeste seas esmakordselt ning saab ilmselt suurimat vastupanu varasemalt
alati poodiumile jõudnud Stanislav Perfilovi ja Hendrik Konti käest.

Tõelist suurlahingut on oodata ka keskkaalus, kus parima selgitavad välja tõenäoliselt Deniss Kormilin ning Eduard Piirisild.

Poolraskekaalu esinumber Stiven Aas peab enda koha säilitamiseks olema üle suurkonkurentidest Aleksei Šeršunovist ning Igor Veresovist. Eesti meistrivõistlustel legendi staatusesse jõudnud Ainar Karlson läheb püüdma juba oma 14. kuldmedalit.

Kolmel päeval peetavad Eesti meistrivõistlused toovad kokku parimad kuni 19-aastased ja täiskasvanud poksijad. Meeste kõrval selguvad ka Eesti parimad naispoksijad. Kokku osaleb meistrivõistlustel tervelt 17 erineva Eesti poksiklubi esindajaid.

Võistlused algavad reedel kell 17 ning laupäeval ning pühapäeval kell 13. Otsustav finaalõhtu algab pühapäeval kell 17.

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.