OLULINE TEADAANNE: Registreerimine EM, MM ja EUBC kalendrisse kuuluvatele poksivõistlustele

EST:

Lugupeetud liikmesklubide esindajad, treenerid, sportlased

Käesoleva kirjaga me pöörame teie tähelepanu tõsisele küsimusele, mis puudutab registreerimist Euroopa ja maailmameistrivõistlustele ning suurtele rahvusvahelistele turniiridele, mis on kantud EUBC kalendrisse.

Palume teil rangelt meeles pidada, et nendele sündmustele registreerimine on lubatud üksnes Eesti Poksiliidu kaudu. See reegel ei ole mitte ainult oluline meie organisatsiooni jaoks, vaid ka kõikide meie sportlaste jaoks, sest see tagab nende õiglase ja ühtlase osalemise nendel võistlustel.

Meie peamine eesmärk on säilitada meie spordiala mainet ja tagada, et kõik osalejad saaksid võrdsed võimalused. Seetõttu kutsume teid üles rangelt järgima seda reeglit ja mitte proovima registreerida oma klubi liikmeid otse, ignoreerides meie alaliidu rolli selles protsessis.

Soovime selgelt rõhutada, et kõikide suhtes, kes otsustavad eirata seda reeglit ja proovivad registreerida oma sportlasi ilma meie vahenduseta, rakendatakse vastavaid sanktsioone. Meie ootame ja nõuame reeglite austamist kõigilt liikmetelt.

Lugupidamisega,

Jelena Kalbina 

Eesti Poksiliidu peasekretär

RUS:

Уважаемые члены Союза бокса Эстонии!

Мы хотели бы обратить ваше внимание на важный вопрос, связанный с регистрацией на Европейские и Мировые чемпионаты по боксу, а также крупные международные турниры, включенные в календарь EUBC.

Мы настоятельно требуем соблюдения правила, которое предусматривает возможность регистрации на эти события только через нашу федерацию. Это правило имеет важное значение не только для нашей организации, но и для всех спортсменов, поскольку оно обеспечивает справедливое и равное участие в этих соревнованиях.

Мы хотим подчеркнуть, что в случае нарушения этого правила в отношении клубов- и спортсменов-нарушителей будут применены соответствующие санкции. Мы ожидаем и требуем соблюдения правил от всех членов СБЭ.

С уважением

Елена Калбина

Генеральный секретарь СБЭ

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.