Noorte poksi meistrivõistluste favoriidid sammusid ülikindlalt finaali

Noorte- ja koolinoorte poksi meistrivõistlused said laupäeval Rakvere spordihallis põneva jätku, kui ringi astusid vanuseklasside suurimad favoriidid.

Pildid: Aleksandr Abrosimov.

Rohkem pilte U15 ja U17 EMV-test leidub kodulehe galeriist.

Noorimate ehk kuni 15-aastaste üks nimekamaid poksijaid Fjodor Kamanin (PSK) näitas võimu ka sel korral. Vendade Kamaninite noorim talent lõpetas matši ilmse ülekaaluga kolmandas raundis ning kohtub tänases finaalis Kreenholmi poksiklubi kasvandiku Daniil Medvedeviga.

Kuni 17-aastaste nimekaim Matvei Starikov suutis vastasele avaraundis nii kõvasti haiget teha, et viimane teises raundis ringi tulla enam ei soovinud. Starikov kohtub kuni 57-kilogrammiste finaalis Mark Aviloviga (OMK).

Tänaste finaalide põnevaimat lahingut on oodata kuni 17-aastaste vanuseklassi keskkaalu kategoorias. Nimelt jõudsid nii Mark Andrejev (PSK) kui Mark Ahven (OMK) kullamatši ülikindlalt – mõlemad nokauteerisid oma vastased kohe avaraundis.

Ka poolraskekaalu finaalis (kuni 80kg) võib oodata tulist duelli, sest nii Anton Vinogradov (PSK) kui Platon Abrasimov (Sofron) tegid poolfinaalis asjad selgeks kahe raundiga.

Täna Rakvere spordihallis kell 13 jätkuvate meistrivõistluste finaalmatšides saab mõlemas vanuseklassis näha kokku tervelt 26 erinevat lahingut. Kas suurimad favoriidid Kamanin, Starikov ja Andrejev seisavad õhtuks ka pjedestaali kõrgeimal astmel, selgub juba varsti.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.