Noored poksilootused Piirisild ja Laidoner võtsid Sillamäel kindlad võidud

Eesti poksi tulevikulootused Eduard Piirisild ning Denis Laidoner jätkasid Sillamäel toimunud Eesti noorte poksimeistrivõistlustel oma vanuseklassi troonidel.

Kaalukategoorias kuni 75 kilogrammi alistas poksikoondislane Piirisild (Sofron) finaalmatšis Alan Nikitini kohtunike ühehäälse otsusega. Mõlemad mehed jõudsid finaali ülikindlalt, saavutades teises raundis vastaste üle tehnilise nokaudiga võidud. Piirisild oli üle Andrei Hmelenokist (Sofron), Nikitin Vladislav Veerikust (Järve-Boxing).

Kaalukategoorias kuni 81-kilogrammi alistas Denis Laidoner (Energia) poolfinaalis Anton Šlõki (Loit) kohtunike 3:0 häältega ning oli finaalis sama tulemusega üle varasemalt Andri Buschi (Karl-Leman) alistanud Aleksei Balahnitševist (Sofron).

 DSC_7487
Deniss Laidoner (Foto: Aleksandr Abrosimov)
DSC_7413
Eduard Piirisild (Foto: Aleksandr Abrosimov)
DSC_2869
Vlad Romanjuk (paremal), Foto: Aleksandr Abrosimov
DSC_2867
Pavel Kamanin (paremal), Foto: Aleksandr Abrosimov

Lisaks Piirisillale ning Laidonerile võidutsesid kuni 19-aastaste seas Artjom Aleksejev (46-49kg, Kreenholm), Nikita Averkov (kuni 52kg, Energia), Jevgeni Dron (kuni 56kg, Dünamo), Pavel Kamanin (kuni 60kg, PSK), Vlad Romanjuk (kuni 64kg, OMK), Raiki Kinsigo (kuni 69kg, TÜASK), Danil Klimovitš (kuni 91kg, Energia) ning Vladislav Hairov (91+kg, Loit).

Kokku osales meistrivõistlustel 15 poksiklubi. Noormeeste vanusekategooriates kuni 15 ning kuni 19 osales kokku 99 noort poksijat ning U15, U17 ning U19 vanuseklassides 27 tütarlast.

“Äärmiselt tore on näha nii suurt hulka noori poksijaid üheskoos võistlemas. See annab lootust, et tulevikus näeb rahvuskoondistes kogenuid ning kõrgetele sihtidele pürgivaid poksisportlaseid,” lausus poksiliidu peasekretär Jelena Kalbina. “Omalt poolt sooviksime kindlasti tänada Sillamäe linnavalitsust, Sillamäe linnavolikogu, Sillamäe sadamat ning ettevõtteid Molycorp Silmet, Kummiproff ja poksiklubi Evail Athletics, tänu kellele selline üritus toimuda sai.”

Rubriigid: Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.