Milline lahing! Zarva sai Venemaa poksiturniiril ülinapi kaotuse (24.08.2016)

Eesti poksikoondislane Artur Zarva jätkas eile võistlust Venemaal Groznõi turniiri poolfinaalis, kuid pidi kohtunike kaheldava 1:2 otsusega tunnistama idanaabri Jusup Sibirovi paremust (matši algus videos alates 1.51).

Zarva oli kogu matši selgelt aktiivsem pool ning tabas vastast hästi esikäelöökidega. Selgelt sai Zarva kirja ka rohkem täpsemaid tabamusi, mille tõestuseks vastasel teises raundis kahel korral suust ka suukaitsmed kukkusid. Zarva suutis võidelda ka selgelt mitmekülgsemalt, tabades nii pähe kui kehasse.

Vastane oli aga täpsem parem- ja eriti vasakhaakidega, mille vastu Zarva otseselt kuni matši lõpuni rohtu ei leidnud. Samas puudutasid enamus venemaalase lööke õhku.

Viimast raundi domineeris siiski pea täielikult meie mees, omades selleks hetkeks ka rohkem energiat. Viimasel kahel minutil otsis vastane vaid võimalusi klintšimiseks ning mitmel korral oli näha, kuidas väsinud jalad enam ei kanna. Viimases raundis viskas ta meelega suust ka kaitsmed, et natuke aega hingetõmbeks saada. Hoolimata sellest nägid kohtunikud enamushäälte tulemusena võitjana kodupubliku ees võidelnud idanaabrit.

Artur Zarva (vasakult teine) koos tiimiga Groznõis

img_2274

img_2277

Rubriigid: Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.