Lõhmus lõpetas Tallinna meistrivõistlused nokaudiga, Hartšenko näitas noorele ässale koha kätte

Tallinna meistrivõistluste viimases matšis sai näha avaraundi nokauti, mille autoriks oli üliraskekaalu üks paremaid vägilasi Ekke Lõhmus.

Lõhmus nokauteeris pealinna lahtistel meistrivõistlustel oma mõlemad vastased. Finaalis pidi mehe rasket rusikat tundma Allan Adelevitš.

Keskkaalu suurim täht Andrei Hartšenko oli teist aastat üle noorteklassides korralikku lammutustööd teinud ning eelmisel aastal täiskasvanute sekka tulnud Eduard Piirisillast. Piirisild ei suutnud veel kogenud favoriidile vastu saada ning kaotas kohtunike 0:5 häältega.

Poksiklubi Kalevile tõi kuldmedali poksiringis vaid mõne aasta treeninud Mario Jelle, kes oli raskekaalu finaalis kohtunike ühehäälse otsusega üle klubikaaslasest Madis Hiietist.

Poolraskekaalu staar Stiven Aas sai finaalis küll kerget vastupanu, kuid alistas ühe põhikonkurendi Aleksei Šeršunovi kohtunike 4:1 häältega. Õhtu ühes kangemas duellis sai kergekaalus näha Valeri Tšernoglavski võitu, kes oli üle Vlad Romanjukist.

Kokku peeti kõigis vanuseklassides pühapäeval 38 finaalmatši. Tegemist oli poksiaasta esimese suurema proovikiviga. Talve kulminatsioon leiab aset 21. kuni 23. veebruarini, kui Kalevi spordihallis leiavad aset Eesti meistrivõistlused.

Rubriigid: Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.