Kokkuvõte Eesti koondise esinemisest Euroopa Mängudel

Eesti koondist esindas Euroopa Mängudel kuus poksijat.
Kirill Serikov
Valeri Tsernoglaski
Semjon Karhanin
Pavel Kamanin
Stiven Aas
Ainar Karlson

Koondise saldosse jäi kaks võitu ja kuus kaotust , kusjuures kaks kaotust olid ülimalt napid 3:2 kohtunike häältega ja puudu jäi ühe kohtuniku ühe raundi võidu andmisest !
Võitsid kumbki ühe matši Kamanin ja Karlson . Napid kaotused said Karhanin ja Aas.
Füüsiliselt olid kõik poisid valmis ja polnud mingit probleemi poksida reitingu esimeste numbritega , nagu tegid seda Kamanin ja Karlson . Seerikov poksis 3 asetusega ja ka polnud suuri probleeme .
Meie noorpõlvkond Tsernoglaski , Kamanin ja Aas on nüü sellisel tasemel , et edasi minekuks on vaja teha kardinaalseid muudatusi individuaal osas . Selleks peavad nende isiklikud treenerid hakkama panustama tunduvalt rohkem enda poistesse , kui nad tahavad suurturniiridelt tulemusi saavutada ! Meie poksijad on täna konkurentsi võimelised , kuid mitte valmis medaleid võitma ! Minu arvamus on ,et individuaal treeningu osakaal peab tõusma suhtes 70/30 . See tähendab , individuaal lähenemine 70% ja kõik muu 30% .
Selleks peavad treenerid ise valmis olema ja leidma piisavalt aega ja ressursse ,et sellega tegeleda ja uskuda oma poiste edusse Rahvusvahelisel tasemel. Kui seda ei juhtu siis on meil raske üldse kunagi medaleid võita ! Minu arvamus on, et täna meie kolmest noorest poksijast Tsernoglaski , Kamanin ja Aas on võimelised võitma tiitlivõistlustelt medaleid kui nende mahte ja koormusi tõsta tipptasemele .
Leian , et see ettevalmistus süsteem on leidnud õigustuse , kui poisid on saanud ennast kaks korda testida med. kontrollis enne suurvõistlust.
Suured tänud muidugi alaliidule sellise toetuse eest !
Leian , et kõik poisid poksisid Euroopa Mängudel vääriliselt !

Koondise koordinaator

Artur Sinilill

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.