Kokkuvõte 22.06 matšidest

Avaldame EPL koondise koordinaatori Artur Sinilille kommentaari Euroopa Mängude 22.06 võistluspäeva kohta

Tsitaat: “Valeri Tsernoglaski poksis kogenud Leedu poksija Skutdelis Edgarase vastu.
Valeri poksis ja andis korraliku lahingu Edgarasele tundmata mingisugust aukartust Leeduka vastu . Valeri tundis ennast suhteliselt hästi ja poksis enesekindlalt . Kaotuse põhjuseks võiks pidada kogemuste puudust ! See , et kohtunik viimases raundis matši peatas ei näita võistluse tegeliku pilti . Valeri lasi mõningad paar lihtsat puhast lööki läbi , peale mida ringi kohtunik matši peatas . 
Vaadates Valeri arengut noorte klassist üle tulekut seenioride klassi siis võiks öelda , et Valera on kindlasti Eesti tuleviku lootus järgmises Olympia tsüklis . 
Stiven Aas poksis ja kaotas matši Moldaavia poksija Andrei Chiriacovi vastu . Mis tuli minule , kui ka temale üllatusena ! Matši domineeris algusest kuni lõpuni Stiven . Võib-olla esimeses raundis isegi liiga aktiivselt tänu millele kaotas valvsuse kaitse üle , sealt tulu ka raundi kaotus 3:2 . Teiseks raundiks rahunes Stiven natuke maha ja hakkas rohkem matši kontrollima tänu millele tuli kohe raundi võit 3:2 . Viimases raundis võiks öelda , et Stiven võitis juba kindlalt mida näitas ka viiest kohtunikust nelja otsus . Saatuslikuks saigi ühe Tšehhi kohtuniku otsus kes nii ei arvanud ! Ja seega tuli vastu võtta kaotus 3:2 kohtunike häältega .”
 
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.