Eesti-Rootsi-Soome maavõistluste kokkuvõte

8.10 toimus ühepäevane Eesti-Rootsi-Soome maavõistlus, mille korraldas ja finantseeris täielikult Eesti Poksiliit Eesti Kultuurkapitali toetusel. 

Võistlustel olid esindatud Eesti, Rootsi ja Soome koondislased vanuseklassist U-17,U-19 ja U-40.

“Tänud Rootsi poolsele esindajale Juri Dementjevile ja Soome poolsele esindajale Ervin Kadele, kes andsid meie koondislastele sellise suurepärase võimaluse saada kõrgetasemelist võistluskogemust”,´- ütles peatreener Artur Sinilill.

Võistluste eesmärgiks oli kontrollida oma võistlusvormi enne eelseisvaid Eesti Meistrivõistlusi, mis toimuvad 21-23.10 Tallinna Kalevi Spordihallis ning lisaks sellele said noorte klassi koondislased (U-19) läbida olulist ettevalmistusetapi enne Maailma Meistrivõistlusi, mis toimuvad novembris Hispaanias.

Kokku võttis sparringust osa 32 poksijat, kuigi tahtjaid oli tunduvalt rohkem, kuid paraku ei saanud kõigile võrdväärilist vastast.

“Loodame heale koostööle naabritega, et ka tulevikus samalaadseid üritusi korraldada ja pakkuda meie poksijatele head võimalust ennast realiseerida ja oma taset kontrollida”,- avaldas lootust Eesti Poksiliidu peatreener Artur Sinilill.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.