Eesti poksiparemik astub Itaalias ringi, Serikov võitleb olümpiapronksiga!

Nädal aega Itaalias Assisi linnas treeninglaagris vormi viimistlenud Eesti poksikoondis alustab täna õhtul maavõistlust kohalike kindameestega.

Uhkeima vastase saab endale Eesti aasta poksijaks valitud kergekaallane Kirill Serikov, kes astub vastu Pekingi olümpia-, maailmameistrivõistluste-ja kahekordse Euroopa pronksi Vincenzo Picardiga.

Matšidele saab kaasa elada otseülekandes SIIN! Matšid algavad kell 21.30.

Kerge ei saa ka olema Ainar Karlsonil, kelle vastase Valentino Manfredonia näol on tegemist WSB-poolprofisarja võitjaga ning kes endale juba Rio olümpiapääsme kindlustanud.

Eesti üliraskekaalu meister Andrei Bokan astub vastamisi Guido Vianellaga, võistlustules on ka Nikolai Tšaškin, Andrei Hartšenko, Artur Zarva ning Kaupo Arro.

Lisaks eestlastele astuvad itaallastega vastamisi ka soomlased. Põnevaimaks lahinguks võib pidada Toni Honka katsumust kahekordse olümpiahõbeda Clemente Russoga.

Täna on tegemist maavõistluspäeva esimeste lahingutega. Järgmised vastasseisud toimuvad juba laupäeval ning hetkeseisuga astuvad siis vastamisi Bokan ning Pekingi olümpiavõitja, Londoni olümpiahõbe (kaotas Briti raskekaalutähele Anthony Joshuale) ning Ateena olümpiapronks Roberto Cammarelle.

Itaalia laager

Rubriigid: Treeningud, Võistlused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.