Eesti poksiklubide paremusjärjestus paigas: OMK, Sofron ja Narva PSK selged liidrid, 25.11.2016

DSC_0922

Eesti poksiliit avaldas iga-aastase kohalike poksiklubide paremusjärjestuse, kus on võetud arvesse kohalikel ning välisturniiridel saavutatud noorte poksijate kohad viimase aasta jooksul.

Paremaid tulemusi saanud noorpoksijad tulevad hetkel Maardust sealse Olümp Maardu Kalevi klubist, kes on saavutanud häid tulemusi noorteklassides, alates kuni 15 ning kuni 19-aastasteni välja, ja kelle kasvandikud on esindanud Eestit ka rahvusvahelistel suurturniiridel.

Paremuselt teise tulemuse on lõppeval aastal teinud Tallinna poksiklubi Sofron Albert Starikovi juhtimisel. Kolmandale kohale jäid seekord Narva Poksiklubi noored kindamehed.

Tänavustel juunioride Euroopa meistrivõistlustel saavutasid parematena 9. koha Vladislav Ismailov (OMK), Matvei Starikov (Sofron) ning Robert Sibalov (Energia). MMil oli eestlastest parim Eduard Piirisild (Sofron), kes sai 17. koha.

Kokku tegutseb Eestis 28 poksiklubi, kuid tuleval aastal on oodata lisa, kuna nüüdsest võivad Eesti meistrivõistlustel osaleda ka teisi võitlusstiile harrastavad sportlased, kuid seda juhul, kui nad astuvad poksiliidu koosseisu.

Rubriigid: Teated. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.