Eesti poksikasvandik nokauteeris vastase ja pääses medalimatšile!

FOTO: Eesti Poksiliit

Eesti poksi tulevikulootused on Montenegros toimuvatel noorte Euroopa meistrivõistlustel heas hoos, sest kõik kolm kindameest hakkavad homme võitlema medali eest!

Viimasena jõudis veerandfinaali ehk medalimatšile kergekeskkaalus (kuni 71kg) võitlev Makar Vdovitšenko, kes turniiri teises matšis alistas tehnilise nokaudiga teises raundis Moldova poksija Aleksandr Guranda.

Vdovitšenko oli teise raundi teiseks minutiks matši juhtimas neljal kohtuniku punktikaardil viiest. Seejärel suutis Maardu poksija rünnaku nii edukalt lõpetada, et ringikohtunik otsustas matši lõpetada. “Makar on ääretult heade psühholoogiliste näitajatega poksija, kes ei lasku kunagi emotsioonidesse ning on suuteline matši kestel maksimaalselt keskenduma. See tõi ka täna talle edu,” kirjeldas sündmustel silma peal hoidnud poksiliidu peasekretär Jelena Kalbina.

Koos Vdovitšeknoga hakkavad medali eest homme võitlema ka keskkaallane Igor Antonov ning poolraskekaalus võitlev Anton Vinogradov. Poksiturniiridel kolmanda koha matše ei toimu, mis tähendab seda, et poolfinaali jõudmine kindlustab poksijale vähemalt pronksmedali.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.