COVID-19 info

Austatud spordiklubi esindaja!

Valitsuse kriisikomisjon otsustas 12.mail, et alates 18. maist lubatakse kuni 100 osalejaga (seal hulgas korraldajad) pealtvaatajatetaspordivõistluste korraldamine vabas õhus. Samuti otsustas kriisikomisjon, et alates 18. maistavatakse spordiklubid ning lubatakse siseruumides treenimine. Valitsus kinnitab need otsused neljapäevasel istungil. Eelpool nimetatud leevendustega kaasnevad eritingimused ehk reeglid, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist. Kultuuriministeerium tegeleb täna ja homme juhiste koostamisega ning edastab need spordialaliitudele neljapäeval peale Vabariigi Valitsuse otsuste avalikustamist esimesel võimalusel.

Eelinfona märgime, et spordialaliitudele kaasneb kohustus koostada spordivõistluste korraldajatele spordivõistluste korraldamise juhend, mis võtab arvesse Kultuuriministeeriumi ja Terviseameti soovitusi ning vastava ala eripärasid. Sellest tulenevalt soovitame teil juba praegu alustada oma spordiala spetsiifilise juhendi koostamisega.

Palume aga treeningute planeerimisel arvestada, et kuni 18.maini, mis jõustuvad uued juhised, tuleb juhinduda hetkel kehtivatest reeglistest. Nendega saab tutvuda siin:

Soovitused_treenimiseks_oues

Juhend_tippsportlaste treenimiseks_sees

Lugupidamisega

EESTI POKSILIIT

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud.