Võistluskalender 2022

AEG VÕISTLUS KOHT VANUS KORRALDAJA
21.01-23.01 R/v Tammer turniir Tampere, Soome Eliit, U40 M,W Soome PF
12.02-13.02 2.04-3.04 R/v Hans Kaiva turniir Kohtla-Järve U40, U19, U17 Järve Boxing
27.02  Sparring-turniir EM U19 koondise moodustamiseks Tallinn, Tondi 17 U19 EPL, peatreener
19.02-28.02 R/v Strandja turniir Sofia, Bulgaaria Eliit, U40 M,W Bulgaaria PF
11.03-24.03 EUBC U22 Euroopa MV Porec, Horvaatia U22 M ja W EUBC
15.03-20.03 R/v Danas Pozniakas turniir Vilnius, Leedu Noored, U19 M,W Leedu PF
27.03 Sparring-turniir Tallinn, Tondi 17 Kõik EPL, peatreener
30.03-3.04 R/v A.Socikase turniir Kaunas, Leedu Eliit, U40 M,W Leedu PF
7.04-10.04 R/v poksiturniir Gee Bee Helsinki, Soome U40 Men, Women Soome PF
15.04-17.04 Eesti MV Narva U15, U17 Boxing-Energia
10.04-22.04 EUBC noorte U19 Euroopa MV Sofia, Bulgaaria Noored, U19 M,W EUBC
6.05-21.05 IBA U40 Naiste Maailma MV Istanbul, Türgi U40 Women IBA
9.05-15.05 R/V Kontantin Korotkov memoriaal Khabarovsk, Venemaa Eliit, U40 M,W Venemaa PF
13.05-15.05 R/V A.Baranovi mälestusturniir Maardu U40, U19, U17, U15, U13 Olümp Maardu Kalev
21.05-31.05 EUBC U40 Men’s Euroopa MV Jerevan, Armeenia Eliit, U40 Men  EUBC
2.07-11.07 23.09-2.10 EUBC juuniorite U17 Euroopa MV Monza, Montesilvano (Pescara) Itaalia U17 M ja W EUBC
21.07-31.07 EUBC U40 Women’s Euroopa MV Ulan-Ude, Venemaa Eliit, U40 Women EUBC
28.07-8.08 Commonwealth Games 2022 Birmingham, Inglismaa Eliit U40 M ja W CGF
10.08-21.08 EUBC koolinoorte U15 Euroopa MV Erzurum, Türgi U15 M ja W EUBC
27-Aug International Boxing Day Ülemaailmselt   IBA
23.09-25.09 Tallinn OPEN Tallinn, Kalevi SH U19, U40, U17 (U17: valikulised kaalud) EPL
29.09-9.10 2022 FISU University World Cup Combat Sports Koht otsustamisel

Jekaterinburg, Venemaa

  Venemaa PF
21.10-23.10 Eesti MV Tallinn, Kalevi SH U19, U40  EPL
November IBA U19 noorte Maailma MV La Nucia, Hispaania U19 M, W IBA
Detsember World Cup of Petroleum Countries Tournament Niznevartovsk, Venemaa Eliit U40 M ja W Venemaa PF

Kommenteerimine on suletud.