Võistluskalender 2017

EESTI POKSILIIDU 2017. AASTA VÕISTLUSTE  KALENDERPLAAN

AEG VÕISTLUSED KOHT VANUS KORRALDAJA OSALEJAD
10-15/01 6. Rahvuste Karikas,naispoksijad Vrbas /SRB SAB W Kiviõli/Maardu klubid
20-22/01 TUL lahtised MV Turku/FIN Elite TUL/Ring klubid
28/01 PSK Karikas Narva SABC Narva PSK klubid
28/01 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
3-5/02 TUL noorte lahtised MV Vanta/FIN ABCD TUL/Ring klubid
11/02 Hans Kaiva memoriaal Kohtla-Järve ABC Järve Boxing klubid
18-19/02 Tallinna lahtised MV Tallinn SABC Eesti Poksiliit/ATP klubid
25/02 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
3-5/03 Eesti täiskasvanute, noorte MV Tartu Elite,U19 Eesti Poksiliit/Ring klubid
6-12/03 Dan Poznjak memoriaal Vilnius/LIT A(U19) Eesti Poksiliit Eesti koondis
13-22/03 2. Euroopa 19-22 aastaste MV Braila/ROM EliteU23 EUBC/Eesti Poksiliit Eesti koondis
14-20/03 Nikolay Pavlyukov memoriaal Anapa/RUS U19 PSK/klubi klubid
17-19/03 GeeBee Helsingi/FIN Elite Eesti Poksiliit/Ring Eesti koondis
17-18/03 Juri Kudrjšov memoriaal Sillamäe SABC Evail Athletics klubid
18/03 Yakuza Fight Rakvere   Tapa PK klubid
25/03 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
24-27/03 Olümpiakinnas/Kalev Box Open Tallinn SABC Ring/Kalev Boxing klubid
14-16/04 Eesti MV jun. ja koolinoor. MV Narva U17,U15 Eesti Poksiliit klubid
22/04 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
28-30/04 Aleksandr Baranov memoriaal Maardu SABC Maardu OlümpKalev klubid
6-7/05 Pirkka noorteturniir Tampere/FIN ABC PSK klubi klubid
17-19/05 Algirdas Socikas memoriaal Kaunas/LIT Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
27/05 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
14-25.6 Euroopa täiskasvanute MV Harkov/UKR Elite M EUBC/EestiPoksiliit Eesti koondis
6-10/06 Richard Tamulis memoriaal Kaunas/LIT U17 Sofron/klubi klubid
17-26/07 Euroopa koolinoorte MV Valcea, Rumeenia U15 EUBC/Eesti Poksiliit Eesti koondis
1-5/08 22. Brandenburg Cup Frankfurt/GER U19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
25.08-3.09 AIBA Elite Men Maailma MV Hamburg/GER Elite Eur. 8 paremat Eesti koondis
26/8 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
17.-26./09 EUBC Euroopa juunioride MV Albena/BUL U17 Eesti Poksiliit Eesti koondis
11-17/09 Vendade Klichko turniir Bertychif/UKR U19 Eesti Poksiliit/Ring klubid
30/09 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
8-10/09 Golden Olympic Gloves Tallinn, Kalevi Spordihall SAB Eesti Poksiliit/Ring klubid
28/10 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
28-29/10 Narva lahtised MV Narva SABC Narva PSK klubid
20-29/10 (muudetud aeg) Euroopa noorte MV Antalya/TRK YouthU19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
november AIBA noorte U19 ( women) MM tbc YouthU19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
15-21/11 Tammer turniir Tampere/FIN Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
25/11 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
2-3/12 Ida-Virumaa lahtised MV Jõhvi SABC Jõhvi Loit klubid
8-11 Riga Open Riga/LAT Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
16/12 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
21-22/12 Eesti Poksiveteranide Karikas Tartu SABC Eesti Poksiliit/Ring klubid
22/12 Eesti Absoluutsed MV Tartu Elite MN Eesti Poksiliit/Ring klubid

U40 (Eliit, S = seeniorid ) täiskasvanute vanusegrupp
U19 (Youth, A) noored
U17 (Junior, B) juuniorid
U15 (Schoolboys, C) koolinoored

Kommenteerimine on suletud.