Võistluskalender 2020

EESTI POKSILIIDU VÕISTLUSTE 2020 KALENDERPLAAN

AEG VÕISTLUS KOHT VANUS KORRALDAJA
18.01-19.01 Tallinna MV Pae 1, Tallinn (Lasnamäe SK) U15, U17, U19, U40 EPL
8.02-9.02 XXI. Hans Kaiva mälestusvõistlus Kohtla-Järve U15, U17, U19, U40 Poksiklubi Järve-Boxing
14.02-16.02 Sofron CUP Tondiraba Jäähall, Tallinn M: U15, U17, U19

N: U19, -70kg

Sofron
21.02-23.02 Eesti MV Juhkentali 12, Tallinn (Kalevi SH) U19, U40 EPL
4.03-9.03 Ladies Cup Riga SABC  
6.03-8.03 GeeBee Tournament Helsinki U40 Soome PF
8.03-14.03 XV International “Danas Pozniakas” Youth Boxing Tournament
Vilnius, Leedu U19 (M) Leedu PF
11.03-24.03 OM Euroopa Kvalifikatsioonivõistlused London U40 AIBA
20.-22.03 Eesti MV – EI TOIMU! Narva SK U15, U17 Energia, EPL
28.03-29.03 Eesti Spordiselts Kalev lahtised meistrivõistlused Tallinn U13, U15, U17, U19, U40 Poksiklubi Ring
10.04-12.04 Juri Kudrjašovi Memoriaal Sillamäe SABC Evail-Athletics
16.04-18.04 XXXXI.  r/v Aleksandr Baranovi mälestusturniir poksis. Maardu CUP – 2020 Ringi 64A, Maardu U15, U17, U19, U40 Olümp Maardu Kalev
15.05-27.05 Euroopa U19 MV- EI TOIMU! Montenegro, Budva U19 (M+N) EUBC
21.04-25.04 XXIVth International A. Socikas tournament Kaunas, Leedu U40 (M) Leedu PF
11.05-25.05 OM Maailma Kvalifikatsioonivõistlused- EI TOIMU! Pariis U40 AIBA
17.05-24.05 International Boxing Tournament “St. Petersburg Governor Cup” Peterburi U40 (M) Venemaa PF
25.05-30.05 Pavlykovi turniir Anapa U19 Venemaa PF
30.06 XI International R. Tamulis Tournament Kaunas, Leedu U17 Leedu PF
29.06-10.07 Euroopa U15 MV- EI TOIMU! Iirimaa, Belfast U15 (M+N) EUBC
24.07-9.08 Olümpia Mängud- EI TOIMU! Tokyo U40 IOC
13.07-25.07 Euroopa U17 MV- EI TOIMU! Gruusia, Tbilisi U17 (M+N) EUBC
13.08-19.08 International Boxing Tournament “A-H. Kadyrov Memorial” Grozny, Venemaa U40 (M) Venemaa PF
TBC FISU   U40 (M+N)  
23.09-4.10 Euroopa U23 MV Itaalia, Olbia U23 (M+N) EUBC
September Maailma U19 MV   U19 (M) AIBA
2.10-4.10 61.r/v turniir “Olümpiakinnas” Tartu, A Le Coq Spordimaja U17, U19, U40 Eesti Poksiveteranide Selts ja Poksiklubi Ring
14.10-19.10 Tammer Tournament Tampere, Soome U40 Some PF
30.10-1.11 Eesti MV 2020! Narva U15, U17 (M+N) Eesti Poksiliit, PK Energia
21.11-22.11 Jõhvi Box Open Jõhvi SABC Loit
7.12-13.12 International Tournament “World Cup of Petroleum Countries” Khanty-Mansiysk U40 (M+N) Venemaa PF
12.12 Tartu lahtised MV Tartu Ülikooli ASK, Ujula 4 SABC Poksiklubi Sirge

Kommenteerimine on suletud.