Võistluskalender 2019

EESTI POKSILIIDU VÕISTLUSTE 2019 KALENDERPLAAN

AEG VÕISTLUS KOHT VANUS KORRALDAJA
19.- 20.01.  Tallinna meistrivõistlused TALLINN, Pae 1
Lasnamäe Spordikompleks
SABC Eesti Poksiliit
2.02. Karikavõistlused PSK Cup, „V.Panov-70“ NARVA,  PSK poksisaal SABC Paemurru SK
9.02. XX Hans Kaiva mälestusvõistlus Kohtla-Järve Järvevana tee 54 SABC Järve Boxing
16.02-17.02 Rahvusvahline poksiturniir „Cooper&Hunter“ Tondiraba Jäähall, Varraku 14 U15, U17, U19  Sofron
21.- 23.02. Eesti meistrivõistlused TALLINN, Juhkentali 12
Kalevi Spordihall
U19,U40
M+N
Eesti Poksiliit
7.- 10.03. Rahvusvaheline  GeeBee turniir HELSINGI Soome U40
M+N
Soome TUL
7.- 18.03. Euroopa meistrivõistlused VLADIKAVKAZ Venemaa U23
19-22 
EUBC
Eesti Poksiliit
19-24.03 XIV Dan Poznjak memoriaal VILNIUS Leedu U19 M Leedu PF Eesti Poksiliit
23.- 24.03 Juri Kudrjašov memoriaal SILLAMÄE SABC Evail-Athletic
29. – 31.03 Eesti meistrivõistlused RAKVERE Spordikeskus Kastani pst.12 U15, U17 M+N Eesti Poksiliit
06-07.04 R/v „59.Kuldne Olümpiakinnas“ Tallinn/Tartu SABC Ring/EPVS
18 – 20.04 Baranovi memoriaal MAARDU, Kallavere Keskkool Noorte 5  SABC Olümp Maardu PK Kalev
23.05-2.06 Euroopa juunioride MV Galati,
Rumeenia
U17 M+N EUBC Eesti Poksiliit
7 – 11.05 Rahvusvaheline turniir  „Guvernor Cup“ ST.PETERSBURG Venemaa ELITE M+N Venemaa PF Eesti Poksiliit
8 – 15.09 Rahvusvaheline turniir Umakhanov KASPIYSK Venemaa U40 M+N Venemaa PF Eesti Poksiliit
14 – 18.05 XXIII.rahvusvaheline turniir Socikas KAUNAS Leedu U40 M Leedu PF Eesti Poksiliit
21 – 30.06 Euroopa Meistrivõistlused/ Euroopa Mängud 2019 MINSK Valgevene ELITE M+N EUBC Eesti Poksiliit
Juuli-august Euroopa koolinoorte MV tbc U15 M+N EUBC Eesti Poksiliit
2-11.09  Euroopa noorte MV SOFIA
Bulgaria
U19
M+N
EUBC
Eesti Poksiliit
7 – 21.09 AIBA Maailma Meistrivõistlused YEKATERINBURG
Venemaa
Elite MEN AIBA Eesti Poksiliit
3-13.10 AIBA Maailma Meistrivõistlused ULAN UDE Venemaa Elite
WOMEN
AIBA
Eesti Poksiliit
2 – 03.11 Jõhvi Box Open Jõhvi SABC Loit
17 – 20.10 R/v „Tammer turnaus“ TAMPERE Soome Elite M/W Tampere TVS Eesti Poksiliit
11 – 17.11 Liventsevi memoriaal MINSK
Valgevene
U40 Valgevene PF Eesti Poksiliit
23 – 24.11 Narva lahtised MV Narva SABC PSK
30.11 Rahvusvaheline turniir „World Cup of Petroleum Countries“   U40 M+N  
14 – 15.12 Tartu lahtised MV TARTU SABC TÜASK
21-22.12 Jõuluturniir Eesti Poksiveteranide Auhinnad TARTU SABC Ring/EPVS      A Le Coq

Kommenteerimine on suletud.