Tallinna meistrivõistlused 2018

 

Tallinna meistrivõistlused poksis toimusid 20. ja 21. jaanuaril Lasnamäe Spordikompleksis.

 

Paremusjärjestus

 

U15 (2004-2005)

40kg

1.  Egor Kusnetsov  PSK 

2.  Jaroslav   Ostrinski  ATP   

43kg

1.  Dmitri Protkunas  PSK 

2.  Joosep Palm   Dünamo   

3.  Vlad Ostrinski  ATP     

46kg

1.  Maksim Tsvetkov J-B

2.  Alex Ivanov  Kiviõli   

50kg

1.  Vadim Gerasimenko  Raund12

56kg

1.   Sven Sarapuu   ATP   

2.  Maksim Tšõbirev  ATP 

3.  Artjom Travkin  OMK   

59kg

1.   Igor Antonov   Sofron

62kg

1.  Makar Vdovizenko   OMK   

2.  Albert Avetisjan  Sofron   

65kg

1.  Nikolai Petrof  Sofron 

68kg

1.  Daniil Butšnev   OMK   

2.  Nikita Matjuškinski  Sofron 

76+kg

1.  Nikita Murõtšev  Sofron

 

U17 (2002-2003)

46kg

1.  Tšernokoškin Denis  PSK

48 kg

1.  Kirill Nefjodov  Kreenholm   

2.  Aleksei Sitnikov  Sofron 

50 kg

1.   Dmitri Kovaljov  Sofron

54 kg

1.  Matvei Starikov  Sofron 

2.  Arseny Manokhin  Sofron   I

57 kg

I

 1.  Mihhail Vishnevskiy  Kiviõli 

2.  Vadim Kitšerkin  OMK   

3.  Aleksandr Latõshev  Sofron    

II

1.   Artjom Spatar  PSK   

2.  Andres Kikkas  Dünamo

3.  Kevin Gorjatšov  Dünamo   

60 kg

1. Alex Batajev  TarmPK 

2.  Dmitri Alikanov  Sofron   

3.  Maksim Agafontesv   PSK   

3.  Aleksei Gannotšenko   ATP   

63 kg

1.  Artur Danilov  OMK   

2.  Sergei Markov E-A   

66 kg

1.  Artur Andreev  PSK   

2.  Maksim Gushin  Kreenholm   

70 kg

1.  Andre Otti  Raund 12 

2.  Anatoli Kondrat  ATP 

3.  Edgar Jermoskin  Sofron    

75 kg

1.  Artjom Mezentsev   Kiviõli   

2.  Anton Vinogradov   PSK    

3.  Mark Ahven  OMK   

85+ kg.

1.  Kiril Suprunov  Kiviõli 

2.  Platon Abrosimov   Sofron 

 

U19 (2000-2001)

56 kg

1.  Mark Andreev  PSK   

2.  Nikolai Lapotko   Sofron   

3.  Ivan Vesselov   Sofron 

60 kg

 1.   Valeri Tšernoglavski  Sofron   

2.  Igor Vorobjov  OMK 

64 kg

1.  Semjon Kamanin  PSK 

2.  Jüri Stepanov  Sofron 

3.  Anton Petrov  E-A 

3.  Robert Pedaja  Dünamo   

69 kg

1.  Maksim Ljubimov  J-B  I

2.  Alex Liivamägi  Sirge

3.  Jegor Aljošin  Sofron   

75 kg

I

1.  Aleks Simanis Valga 

2.  Vladimir Jušin  Sofron 

3.  Nikita Saljuk  Sofron 

II

4.  Jaan Erik Muru  ATP 

5.  Dmitri  Kirjuhhin   ATP   

81 kg

1.  Stiven Aas J-B   

2.  Aleksei Shersunov  Kreenholm 

3.  Leonid Jeršov  Sofron   

91 kg

1.  Givi Kaadze  Dünamo 

2.  Nikita Kozõrev   Sofron   

91+kg

1.  Georg Kovžarov   Sofron

 

U40  (1978-1999)

56 kg

1.  Enrike Luist  Sofron 

2.  Kirill Grigorov   Loit 

64 kg

1.  Sven Sakson  TÜASK 

2.  Vlad Romanjuk  ATP   

3.  Hendrik Kont  TÜASK   

3.  Jaak Martin Oissar  ATP   

69 kg

1.  Pavel Kamanin  PSK 

2.  Marlon Moor Sofron 

3.  Juhan Soodla  PomPK   

75 kg

1.  Andrei Hartšenko  Dünamo   

2.  Eduard Piirisild  Sofron   

3.  Sten Sakson   ATP   

3.  Nikita Molodkin   Avangard 3

81 kg

1.  Igor  Veressov J-B 

2.  Lev Savitskiy  Kreenholm 

3.  Šamil Kurbanov  Avangard   

3.  Arkadi  Petrosjan  ATP   

91 kg

1.  Mario Jelle PKKalev   I

2.  Vladislav Hairov  Loit   II

91+ kg

1.  Andrei Osadchii ATP   I

2.  Mait Metsis Sofron   II

 

NEIUD / NAISED

U-15

48kg

1.  Aleksandra Vlasenko  Kreenholm

62kg

2.  Aleksandra Meliss  Kreenholm

 

U-17

63kg

3.  Jana Vill   OMK

 

U-40

60kg

1.  Astrid-Johanna Grents  PKKalev   

2.  Polina Golubeva Kreenholm   

 

Klubid

Kommenteerimine on suletud.