Eesti MV juunioridele ja koolinoortele 2018

23. kuni 25. märtsil toimusid Narvas Eesti MV juunioridele ja koolinoortele.

MEDALID:

Kehakaal

Ees- ja perekonnanimi Klubi

Koht

37-38,5

Daniil Medvedev Kreenholm PSK

1

  Egor Zohhov Järve Boxing

2

-40

Maksim Mironossitski Silboxing

1

  Egor Kuznetsov Narva PSK

2

-41,5

Mihhail Orlov Sofron

1

-43

Dmitri Protkunas Narva PSK

1

  Nikita Lemešev Järve Boxing

2

  Artjom Artjuhhin Järve Boxing

3

-46

Joosep Pam Dünamo Lasnamäe

1

  Alex Ivanov Kiviõli

2

  Dmitri Lihtar Sofron

3

  Lauris Vaagen TÜASK

3

-48

Matvey Kolchin Narva PSK

1

  Aleksander Polititšenko Loit

2

-50

Eric Kabanov OMK

1

  Andrei Kuznetsov Energia

2

-52

Aleksander Mokan Loit

1

  Albert Avilov OMK

2

  Mihhail Demidov Tarm

3

-54

Vadim Drohhin Järve Boxing

1

  Ilja Hlobõstin Loit

2

-56

Maksim Tsõbirev ATP

1

  Milan Panov Narva PSK

2

-59

Igor Antonov Sofron

1

  Sven Sarapuu ATP

2

  Nikita Aleksandrov Järve Boxing

3

  Kirill Solodovnikov OMK

3

-62

Makar Vdovitšenko OMK

1

  Vjatšeslav Uit Järve Boxing

2

  Nikolai Petrov Sofron

3

  Alan Blat Narva PSK

3

-65

Georg Aeksander Pedoson Sofron

1

-68

Daniil Butšnev OMK

1

-76

Roman Kii Sofron

1

-80

Pavel Volkov OMK

1

80+

Nikita Murõtšev Sofron

1

       
       

Kehakaal

Ees- ja perekonnanimi Klubi

Koht

-37

Ksenija Tšiviljova Dünamo Tallinn

1

-48

Aleksandra Vlasenko Kreenholm PSK

1

-50

Jelaterina Tšihhunova Kreenholm PSK

1

  Aljona Antnenko Dünamo Tallinn

2

-62

Arina Puzõrnikova Narva PSK

1

-65

Aeksandra Meliss Kreenholm PSK

1

-68

Evelina Boitsova Kreenholm PSK

1

  Alissa Tšikrina Narva PSK

2

-80

Anastasia Sinitsõna Energia

1

 

U-17

Kehakaal

Ees- ja perekonnanimi Klubi

Koht

44-46

Fjodor Kolosov Dünamo Tallinn

1

  Denis Tšernokoškin Narva PSK

2

  Daniil Dubakin Loit

3

-48

Mihhail Orlov Sofron

1

-50

Kirill Nefjodov Kreenholm PSK

1

  Artur Murtazin OMK

2

  Artjom Kulikovski Energia

3

  Artur Kovalkov Energia

3

-52

Georgi Aeksandrov Narva PSK

1

  Nikita Fashkutdinov Energia

2

  Artjom Šmatjuk OMK

3

-54

Matvei Starikov Sofron

1

  Jegor Tomin OMK

2

  Mikhail Vishnevskiy Kiviõli

3

  Nikita Tšapurin Narva PSK

3

-57

David Andrejev Energia

1

  Vadim Kitškerkin OMK

2

  Miks Peterson Nahkkinnas

3

  Dmitri Alikanov Sofron

3

II      -57 Aleksandr Latõšev Sofron

1

  Richards-Tasuja Avald TÜASK

2

  Alex Migalecan TÜASK

3

  Kevin Grjatšov Dünamo Tallinn

3

-60

Alex Batajev Tarm

1

  Mihhail Buketov Energia

2

  Alex Prottšenko TÜASK

3

  Aleksei Ivanov Energia

3

II      -60 Artur Gannotšenko ATP

1

  Boris Pismennõi Sofron

2

  Andres Kikkas Dünamo Tallinn

3

  Danil Andrejev Sofron

3

-63

Artur Danilov OMK

1

  Maksim Kruteljov Energia

2

  Nikolay Kurlovich Energia

3

  Edgar Jermoškin Sofron

3

-66

Artur Andreev Narva PSK

1

  Maksim Gušin Kreenholm PSK

2

  Dmitri Pamortsev Järve Boxing

3

  Anatoli Kondrat ATP

3

-70

Devid Gulnik Järve Boxing/Loit

1

  Matvei Jeršov Loit

2

  Nikita Novikov Nahkkinnas

3

  Ivan Toompere Narva PSK

3

-75

Mark Ahven OMK

1

  Mark Tšetšet Loit

2

  Roman Kutõrin Kreenholm PSK

3

  Pave Nerutšev Sofron

3

-80

Anton Vingradov Narva PSK

1

  Mihail Djatel Loit

2

  Sergei Šabarov Järve Boxing

3

  Artjom Mezentsev Kiviõli

3

80+

Maksim Sobolev Energia

1

  Erik Kuznetsov TÜASK

2

  Mario Erjazov Energia

3

       

Neiud

Kehakaal

Ees- ja perekonnanimi Klubi

Koht

-57

Valeria Varlašina Järve Boxing/Loit

1

-60

Alesja Beljanina OMK

1

-63

Marija Malõševa Kreenholm PSK

1

-66

Jana Vill OMK

1

-70

Diana Lukanitševa Kiviõli

1

Registreerimine

Osavõtjad U15

Osavõtjad U17

Paarid 23.03.18

Paarid 24.03.18

Paarid 25.03.18

Graafik U15

Graafik U17

Eesti MV võidupunktid23.-25.03.18-2

Eesti MV võistlused 23.-25.03.2018-2

Kommenteerimine on suletud.